• O marceW projektowaniu najważniejsze i jednocześnie najtrudniejsze jest poznanie siebie.

Tylko kiedy poznasz siebie, możesz być pewien efektu swojej pracy. Tylko wtedy Twoja praca będzie szczera i tylko to da Ci poczucie szczęścia niezależne od nikogo i niczego.Bio

 

CYVONYUK to polska marka odzieżowa założona w 2016 roku przez Aleksandrę Cywoniuk.

Aleksandra z wykształcenia jest architektem urbanistą. Specjalizuje się w architekturze wnętrz oraz projektowaniu graficznym. Szkoliła się w zakresie konstrukcji odzieży i kreatywnego szycia oraz projektowania i stylizacji odzieży. Jest laureatką konkursów architektonicznych, była nagradzana m. in. przez Stowarzyszenie Architektów Rzeczypospolitej Polskiej. Zawsze jednak marzyła o stworzeniu autorskiej marki modowej, sygnowanej jej własnym nazwiskiem. Osiągnęła swój cel, wykształciła własną estetykę i projektową pewność siebie.
Filozofia marki

 

CYVONYUK to przede wszystkim marka dbająca o szczegóły. Perfekcyjna i drobiazgowa, oferującą najwyższy poziom projektowy, krawiecki oraz surowcowy. Łączy street wear’ową lekkość z nonszalanckim szykiem high fashion.

Premierowa kolekcja powstawała dwa lata. W tym czasie pracowaliśmy nie tylko nad odzieżą. Poświęciliśmy się stworzeniu wizerunku całkowitego - zaczynając od obecności w internecie, jakości obsługi i rozwiązań graficznych, przez strategię marketingową, projekt opakowań i pierwszy kontakt z klientem, kończąc na trwałym zadowoleniu oraz komforcie noszenia naszych produktów.
Naturalne materiały

 

CYVONYUK do produkcji wykorzystuje tylko tkaniny i dzianiny o naturalnym składzie. Głównymi surowcami, z których korzystamy jest bawełna i jedwab.

100% jedwab naturalny sprowadziliśmy prosto z Włoch. Dzianiny bawełniane zostały stworzone specjalnie na potrzeby naszej marki. Zarówno dzianiny jak i tkaniny składają się całkowicie z bawełny lub w uzasadnionych przypadkach zawierają minimalny dodatek surowców elastycznych. Stosowanie włókien rozciągalnych jest czasami niezbędne, aby osiągnąć pełny komfort noszenia i dopasować fason do sylwetki.

Stosujemy tylko podszewki wiskozowe. Do ich produkcji wykorzystuje się celulozę zawartą w bawełnie. Dzięki temu jest wytrzymała i przepuszcza powietrze, w odróżnieniu od włókien poliestrowych. W trosce o zdrowie naszych klientów zadbaliśmy również o to, aby żadne elementy pasmanteryjne nie uwalniały szkodliwego niklu, zgodnie z normą nickel free.
Wysokie krawiectwo

 

CYVONYUK ceni sobie jakość wykończenia. Wychodzimy z założenia, że to co jest najmniej widoczne, w największym stopniu świadczy o profesjonalizmie marki.

Pracujemy ze szwalnią z ponad 20-letnim doświadczeniem. To zakład, który tworzy ubrania głównie dla młodych projektantów. Dzięki temu ubrania powstają w małych seriach, dopracowane pod względem konstrukcyjnym i krawieckim. Użyte nici, rodzaje wykończenia i lamówki wewnętrzne zostały zaprojektowane z precyzją równą podstawowym elementom odzieżowym. Każdy ten szczegół sprawia, że klienci w naszych ubraniach mogą czuć się wyjątkowo.
Made in Poland

 

CYVONYUK jest częścią polskiej gospodarki i wspiera narodowy biznes. Wszystkie surowce, z których korzystamy pochodzą od polskich przedsiębiorstw lub są wykonywane specjalnie dla nas w polskich zakładach produkcyjnych. Korzystamy z zagranicznych produktów, tylko wtedy, gdy jakość surowca jest wyraźnie wyższa niż u krajowych producentów.

Nad ostatecznym efektem pracujemy razem z polskimi konstruktorami odzieży, szwalniami, zakładami tekstylnymi, biurami graficznymi, drukarniami, introligatorniami i firmami z branży IT. Dzięki ich wspólnemu zaangażowaniu możemy oferować klientom produkty z obietnicą doskonałości.